В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини обговорили результати роботи за 1 квартал 2023 року

Дата: 24.04.2023 14:07

21 квітня  2023 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області тему «Аналіз роботи управлінь, відділів  Головного управління в області в 1 кварталі 2023 року. Результати реформування установ, які знаходяться у сфері підпорядкування  Головного управління»
Участь в роботі  взяли начальники управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в області, директор Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, а також начальник та завідувачі відділів Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.
Під час засідання колегії було розглянуто такі питання:
- аналіз роботи управлінь, відділів Головного управління за наслідками проведених моніторингових досліджень за дотриманням Санітарного регламенту, Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах освіти, та стану забезпечення населення якісною та безпечною питною водою;
- результати впровадження освітньої програми «Я знаю все про права споживачів». Робота консультаційних центрів в 1 кварталі 2023 року;
- організаційні заходи щодо виконання рішення ДНПК при Івано-Франківській ОДА про проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу;
- результати роботи Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини та Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в І кварталі 2023 року за наслідками проведеного реформування.
Згідно зазначених питань було заслухано доповіді начальників управлінь, відділів та керівників підпорядкованих установ, дано оцінку результативності роботи усіх структурних підрозділів, визначено проблемні моменти та шляхи їх вирішення, а також окреслено основні завдання на 2 квартал 2023 року.