Привітання з Всесвітнім днем сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2023 11:23

Шановні сімейні лікарі Старобогородчанської громади!

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря Старобогородчанська сільська  рада вітає всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини області з професійним святом!

Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній нашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Особливо помітна їхня праця у час пандемії коронавірусу, коли, незважаючи на ризик для власного життя, сімейні лікарі першими приходять на допомогу недужим на COVID-19, роблять все від них залежне, аби хворі неодмінно одужали.

Тому щиро вдячні вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів! Високо цінуємо ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість. Бажаємо вам міцного здоров’я та особистого щастя!

З повагою

сільський голова                                                                                           Володимир ПЕТРИШИН