У Старобогородчанській громаді відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2024-2026 роках Стратегії розвитку Старобогородчанської територіальної громади

Дата: 31.05.2023 14:01

30.05.2023 року відбулося засідання робочої групи з розроблення Плану заходів із реалізації у 2024-2026 роках Стратегії розвитку Старобогородчанської територіальної громади. У засіданні робочої групи взяли участь координатор консультантів Тарас Малишівський та регіональна консультантка Ольга Боніковська Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС  Асоціації міст України  та голова ГО Агенція розвитку громад Богородчанського району Тарас Рашкевич.  В ході засідання було обговорено основні стратегічні напрями:

А. Створення сприятливих умов для проживання мешканців громади

В. Громада сприятлива до бізнесу та інвестицій

С. Добре урядування та активні громадяни

Робоча група опрацювала сильні та слабкі сторони Старобогородчанської територіальної громади.

Наступний кроком буде складання детального плану реалізації заходів стратегічного розвитку громади.