Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 06.06.2023 21:40

До відома мешканців Старобогородчанської сільської територіальної громади

Згідно рішення дев'ятнадцятої сесії восьмого демократичного скликання від 22 грудня 2022 року № 632-19/2022 "Про початок громадського обговорення (у формі громадських слухань) щодо формування ефективної мережі закладів освіти Старобогородчанської сільської ради, її оптимізації та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства"  11  червня  (12.00 год. - с. Лесівка, 13.00 год. - с. Гринівка, 14.00 год. - с. Нивочин)  2023 року, у закладах загальної середньої освіти, будуть проведені громадські слухання щодо формування ефективної мережі закладів освіти Старобогородчанської сільської ради, її оптимізації та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства.

Запрошуємо всіх зацікавлених мешканців громади.

Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадські слухання, приймаються від жителів Старобогородчанської територіальної громади в письмовій чи електронній формі за адресою: 77712, вул. І. Франка,1, с. Старі Богородчани,  Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старобогородчанської сільської ради.