15 – 18 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 14.06.2023 16:46

Старобогородчанська сільська рада  організовує збір гуманітарної допомоги для жителів Херсонської області, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. Людям, які постраждали, потрібні:

-бутильована вода,

-помпи,

-насоси,

-фільтри,

-таблетки для знезараження води.

Збір гуманітарної допомоги проводитиметься 15 – 18 червня з 10.00 – 20.00 год,  за адресою: с. Старі Богородчани, вул. Січових Стрільців, 86, Будинок Культури.

Долучайтеся до збору благодійної допомоги для жителів Херсонщини та вкотре продемонструймо нашу незламність і підтримку людей, які стійко пережили російську окупацію, а тепер переживають страшне горе.

Наша допомога їм дуже потрібна!

Разом до Перемоги!

Вся зібрана допомога буде направлена в Херсонську область згідно заявлених потреб.