З Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 14:52

Шановні медичні працівники !

Від імені всієї громади прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника!

🏥Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!

Своєю щоденною та невтомою працею несете добро, турботу і світло пацієнтам, заряджаєте їх енергією. Ми високо цінуємо ваш великий внесок у розвиток медичної галузі Старобогородчанської громади, професіоналізм у підтримці суспільного здоров'я наших громадян.

🪖🧑‍⚕️ Сьогодні особливо хочеться привітати наших військових медиків, які кожного дня під ворожими обстрілами рятують дорогоцінні життя наших Захисників. Ви приклад величезного милосердя, самовідданості та професіоналізму. Ви герої нашого часу, які щодня рятують життя незважаючи на небезпеки.

💐Бажаємо вам міцного здоров'я, сил та енергії, успіхів та досягнень у вашій благородній справі. Нехай ваша праця приносить задоволення та повагу пацієнтів, а Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я.

Дякуємо Вам ангели-охоронці в білих халатах!

З повагою,

голова Старобогородчанськоїгромади