Про проведення уточнення та актуалізації даних про зареєстрованих осіб у реєстрі територіальної громади

Дата: 08.08.2023 08:58

Шановні жителі Старобогородчанської територіальної  громади!

Спеціалістами відділу ЦНАП Старобогородчанської сільської ради  проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у реєстрі територіальної громади.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх осіб в РТГ майже відсутні.

Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади,  жителі громади зможуть отримувати витяги з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання.

Просимо всіх зареєстрованих громадян усіх населених пунктів звернутися до відділу ЦНАП Старобогородчанської сільської ради.

При зверненні, для уточнення та актуалізації даних,  при собі потрібно мати оригінали документів:

- паспорти  всіх зареєстрованих;

- ідентифікаційні коди всіх зареєстрованих;

- свідоцтва про народження неповнолітніх;

- документ про право власності на будинок;

Звертатися за адресою:

с. Старі Богородчани, вул. І.Франка, буд.1,