Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

Дата: 11.08.2023 11:30

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Чинним законодавством України не передбачено отримання довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, а також не визначено орган, який видає таку довідку.

Довідка про склад сім'ї скасована наказом Мінсоцполітики від 17.07.2019 № 1106 «Про внесення Змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги».

Натомість можна отримати витяг про місце проживання, який підтверджує поточне або попереднє місце проживання вас або вашої дитини.

У зв’язку з зазначеним вище інформуємо про неправомірність затребування довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

Додатково на цю тему:

ПОСЛУГА СКАСОВАНА! Довідка про склад сім'ї

Витяг про місце проживання

wiki.legalaid.gov.ua

Михайло Федоров: Довідку про склад сім’ї більше не вимагатимуть для держпослуг

Уряд скасував довідку про склад сім’ї для альтернативної служби

Наказ Мінсоцполітики від 17.07.2019 № 1106 «Про внесення Змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги»