23 серпня - День Державного прапора України

Дата: 23.08.2023 10:20

Щороку 23 серпня ми відзначаємо День Державного прапора України.

Цього року це свято особливе для кожного українця, бо зустрічаємо ми його в умовах війни із російським агресором.

Наш синьо-жовтий стяг уособлює в собі величність української держави, мужність наших воїнів, які ціною свого життя зараз захищають нашу країну, нашу самобутність, наш прапор, наше прагнення до справедливості.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях під час виконання Державного гімну і підняття Державного прапора.

У цьому році наш Прапор знає весь світ! Від 24-го лютого 2023 року він став символом не лише України, а й символом свободи, нескореності духу та боротьби. Тому бажаю всім нам бути гідними пам’яті наших попередників, патріотів та наших воїнів, які зараз боронять рідну землю, створюючи славу і велич Державного прапора країни! Віримо, що найближчим часом він замайорить у всіх куточках нашої країни. Наближаємо перемогу разом щодня!

З нагоди цього свята від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання української держави, добробуту її народу.

Зі святом нас, дорога Старобогородчанська громада!

З повагою, Старобогородчанський сільський  голова Володимир ПЕТРИШИН