Урочисте підняття прапора у Старобогородчанській громаді

Дата: 23.08.2023 21:56

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, в День Державного Прапора України, відбулися святкові урочистості в Старобогородчанській територіальній громаді. З нагоди цієї події, о 10 годині ранку голова сільської ради Володимир ПЕТРИШИН, працівники селищної ради, місцеві жителі громади урочисто підняли синьо-жовтий стяг.

Розпочалося з освячення державного знамена духовних настоятелів отця Любомира та отця - капелана Анатолія.

Урочисто підняти прапор надали воїнам - односельчанам Івану Янішевському, Миколі Вороничу, Володимиру Челепісу та Василю Микицю.

Ведучі заходу розповіли про значення та історію прапора України,а діти в поетичній формі декламували вірші присвячені державному символу.

За цей прапор наші воїни відають своє життя, тож хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав свою життя за рідну землю.

Нехай завжди наш синьо-жовтий стяг гордо майорить над нашою незламною Україною!