З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2023 09:59

Шановні педагоги, учні, батьки!

Традиційно у першовересневий день рідна школа відкриє для вас свої двері і ви вкотре порините у прекрасний світ знань, аби збагатитися духовно, змужніти фізично та сповнити свій світогляд непохитними моральними переконаннями.

Сьогодні не лише перед дорослими, а і перед вами, підростаючим поколінням, стоїть вкрай важливе завдання – розбудова сильної країни. Ті надважкі часи, котрі переживає нині український народ не послабили, а загартували та консолідували всіх нас задля звершень. Ви маєте пам’ятати, що від кожного з вас вже сьогодні залежить подальше майбутнє цілої держави.

Переконаний, що бажання до змін стане драйвером вашого щоденного самовдосконалення, а витримка не зрадить вас на цьому шляху.

Нехай цьогорічний перший дзвоник, який пролунає у стінах кожного навчального закладу Старобогородчанської громади, ознаменує собою початок не лише нового навчального року, а й дасть старт підкоренню нових вершин.

Міцного здоров′я, натхнення, добра, миру та перемоги!

З повагою сільський голова                                              Володимир ПЕТРИШИН