Про скликання засідання виконавчого комітету

Дата: 06.09.2023 15:03

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2023 р.                      с.Старі Богородчани                              № 93

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, з метою виконання плану роботи виконавчого комітету  Старобогородчанської сільської ради на 2023 рік, затвердженого рішенням виконкому від 20.01.2023 року № 3, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати чергове  засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 12 вересня  2023 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1.  Про підготовку комунальних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 рр., які знаходяться на території Старобогородчанської сільської ради.

2. Про затвердження Плану заходів щодо складання проєкту бюджету Старобогородчанської сільської ТГ на 2024 рік

3. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг

4. Про затвердження мережі закладів освіти Старобогородчанської сільської ради на 2023 - 2024 роки.

5. Про роботу з ведення військового обліку та цивільного захисту населення.

6. Про квартирний облік.

7. Розгляд заяв.

3.  Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова           підпис                            Володимир ПЕТРИШИН

печатка