ВИЛУЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ПДФО ПОЗБАВИТЬ ГРОМАДИ МОЖЛИВОСТІ ДОПОМАГАТИ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

Дата: 12.09.2023 13:13

Депутати Старобогородчанської сільської ради та члени виконавчого комітету проти вилучення «військового» ПДФО в громад у 2024 році.

Асоціація міст України звернулась до Верховного Головнокомандувача Збройних сил України, голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо збереження ефективної системи оборони України, сформованої з 24 лютого 2022 року взаємодією централізованого забезпечення Міністерства оборони України та мережі понад 1000 джерел фінансування та обслуговування сил безпеки й оборони з місцевих бюджетів.

У зверненні йдеться, що ініціатива вилучення з доходів місцевих бюджетів «військового» ПДФО руйнує державну єдність, яка здивувала світ з 24 лютого 2022 року, ділить громадян України на різні категорії, позбавляє захисників України та їх родини гарантованих Конституцією України прав, що забезпечуються місцевим самоврядуванням.

«Просимо зберегти в Державному бюджеті України на 2024 рік в доходах місцевих бюджетів «військове» ПДФО та 64% ПДФО з замороженням реверсних вилучень, а також підтримати законопроєкти 5995-д та 5960-1, які легалізують допомогу органів місцевого самоврядування Об'єднаним силам Збройних сил України», - зазначено у зверненнях Асоціації міст України.