УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! ЧЕРГОВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР СЕРЕД ЮНАКІВ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ТГ!!!

Дата: 14.09.2023 16:58

Ось і знову за нашою традицією, підійшов черговий благодійний турнір "ЮНІ та НЕЗЛАМНІ 2023" Старобогородчанської ТГ з мініфутболу на підтримку ЗСУ та буде присвячений в пам'яті загиблим бійцям, Героям нашої громади - Андрію Савчину, Миколі Гриніву, Володимиру Іванківу та Андрію Борищаку, з нагоди річниці відкриття дитячо-спортивного майданчика "Місце щасливого дитинства" на Заріччю.

Запрошуємо усіх дітей до 15 років Старобогородчанської громади взяти участь у змаганні.

Вже цієї Неділі, 17 вересня. Початок о 13:00. Місце проведення: Старі Богородчани, майданчик на Заріччю.

Для участі у змаганнях необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО мати копію, або фотографію свідоцтва про народження.

По закінченню турніру буде нагородження та солодкий стіл для дітей!!!

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ до батьків, старост та депутатів сіл нашої громади посприяти створенню команд для участі в турнірі.

Проводимо аналогічний турнір, як і минулого року, паралельно проводячи збір коштів від людей доброї волі для наших воїнів, які відважно захищають нас від ворога!!!

З нетерпінням чекаємо на усіх охочих, дітей з батьками, і нехай переможе сильніший!!!