З Днем Рятівника!

Дата: 17.09.2023 13:32

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

17 вересня Україна відзначає свято, тих, хто щодня мужньо рятує людські життя – День Рятівника!

Шановні рятівники, вогнеборці пожежної служби!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом. Професія, яку ви обрали, – одна з найблагородніших на землі. Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней та стихійних лих. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать життя,  здоров’я  і добробут людей.

У цей непростий для країни час внесок українських рятувальників неоціненний. Ви допомагаєте боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на ваших плечах лежить місія з порятунку людей, розмінуванню територій, пошуку постраждалих під завалами і збереженню якомога більше життів.

Ваша праця безцінна.

Бажаю вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Сільський голова                                                                                                             Володимир ПЕТРИШИН