Європейський тиждень мобільності у Старобогородчанській громаді!

Дата: 15.09.2023 13:45

Фото без описуОрганізація заходів щодо відзначення сталої мобільності протягом тижня з 16 по 22 вересня

Весь тиждень

Виховні години та тематичні заходи присвячені Європейському тижню мобільності в закладах освіти та культури громади.

Вивчення правил дорожнього руху впродовж тижня мобільності в закладах освіти громади.

Заклик мешканців та гостей громади пересісти на велосипеди та інші альтернативні види транспорту.

16.09.

Заходи на тему мобільності в будинках культури, сільських клубах та молодіжному просторі.

17.09.

Виховна година з дітьми шкільного віку на тему мобільності та ведення здорового способу життя. (Заклад освіти та культури в селі Лесівка). Прогулянка велосипедом в урочище "Буки".

18.09.

Демонстрація відеороликів "Історія створення велосипеда та 200 років його вдосконалення (заклад культури та молодіжний простір в селі Старі Богородчани).

Осіння велоподорож "Стежками Олекси Довбуша" до гори "Замчище" в селі Старі Богородчани.

19.09.

Тематична бесіда з на тему безпечного руху велосипедом (заклад освіти та заклад культури с. Скобичівка).

Мобільна екскурсія до річки.

20.09.

Перегляд фільму по сталій мобільності (заклад культури та заклад освіти с. Нивочин).

Вивчення правил дорожнього руху впродовж тижня мобільності (с. Нивочин).

Флешмоб "Фото на альтернативному транспорті" (с. Нивочин).

21.09.

Виховна година на тему мобільності (заклад культури та заклад освіти в селі Гринівка)

Прогулянка осіннім лісом "Під Дибрею".

22.09.

Оглядова велоекскурсія в урочище "Овіз", зупинка біля оглядової вежі, тематичний виступ на тему мобільності, спільне фото біля оглядової вежі.

Велопробіг до "Дня без автомобіля" по маршруту - вулиця Лесі Українки с. Лесівка, вулиця Богдана Яцківа с. Гринівка, вулиця Шевченка с. Нивочин, вулиця Січових Стрільців с. Старі Богородчани, вулиця Лесі Українки, Грушевського та Зелена с. Скобичівка.

Спільне "велофото" в центрі громади.

ДАЛІ БУДЕ! ВСЕ БУДЕ ВЕЛОСИПЕД!