Молодіжна Орагінзація Квінтет інформує:

Дата: 19.09.2023 16:17

Молодіжна Орагінзація Квінтет (діє на території Старобогородчанської ТГ)

11 вересня ми отримали можливість взяти участь у першій хвилі програми UPSHIFT від ГО "Між Іншим" 🤩

у Івано-Франківській області де відбулася онлайн фаза натхнення та дослідження, де ми вже познайомились з багатьма чудовими людьми та з нашим ментором, яка буде допомагати нам втілювати в реальність наш творчий проєкт метою якого є створення умов для сталого розвитку Старобогородчанської громади❤️ шляхом залучення молоді до розвитку громади через збереження та промоцію культурно-мистецьких традицій.

Звичайно, ми не можемо обійтися без залучення до проекту цінних для нас думок жителів села. Чи цікава Вам думка про те, що наші звичаї слід відновлювати та примножувати?

Діліться з нами в коментарях спогадами про забуті традиції, обряди, заходи, які неодмінно слід відновити. Деякі з них несуть життєву мудрість та настанови щодо способу життя, а деякі існували для того щоб просто дарувати Вам теплі і незабутні емоції🥰

Інформаційний ресурс