В ЧЕРГОВИЙ РАЗ, ТУРНІР ЗНОВУ ВИДАВСЯ НА СЛАВУ!!!

Дата: 20.09.2023 16:57

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису

Маємо третіх володарів Кубка "ЮНІ та НЕЗЛАМНІ 2023" Старобогородчанської ТГ з мініфутболу, благодійного турніру на підтримку ЗСУ, який був присвячений в пам'яті загиблим бійцям, Героям нашої громади - Андрію Савчину, Миколі Гриніву, Володимиру Іванківу та Андрію Борищаку, з нагоди 3-ої річниці відкриття дитячо-спортивного майданчика "Місце щасливого дитинства" на Заріччю.

У святковому змаганні, яке відбулося 17 вересня у с. Старих Богородчанах на дитячо-спортивному майданчику житлового масиву Заріччя взяли участь п'ять команд: команди "Заріччя", "Центр" та "Бистриця" із Старих Богородчан, команда "Гринівка" та команда "Нивочин".

Всі команди зіграли між собою. Всього було 10 матчів.

Результати:

1. Центр - Гринівка - 1:2

2. Заріччя - Нивочин - 1:2

3. Центр - Бистриця - 6:0

4. Гринівка - Заріччя - 0:3

5. Нивочин - Бистриця - 6:0

6. Центр - Нивочин - 2:1

7. Бистриця - Заріччя - 0:11

8. Нивочин - Гринівка - 2:0

9. Заріччя - Центр - 4:0

10.Гринівка - Бистриця - 13:0

По підсумках результатів матчів:

1 місце - Заріччя: В-3, П-1, О-9, З-19, П-2, Г+17.

2 місце - Нивочин: В-3, П-1, О-9, З-11, П-2, Г+9.

3 місце - Гринівка: В-2, П-2, О-6, З-15, П-6, Г+9.

4 місце - Центр: В-2, П-2, О-6, З-9, П-7, Г +2.

5 місце - Бистриця:В-0, П-4, О-0, З-0, П-36, Г -36.

За всіма результатами матчів: володарем Кубка “ЮНІ та НЕЗЛАМНІ 2023" Старобогородчанської ТГ” стала команда “Заріччя”, срібні нагороди забрала команда “Нивочин”, бронза дісталася команді “Гринівка”. По закінченню фінального матчу, переможці, призери та інші учасники отримали медалі та грамоти. Крім цього були відзначені спеціальними статуетками найкращі гравці турніру:

-Матвій Озар "Бистриця" та Артем Дібура "Нивочин" - найкращі захисники;

- Микола Гаврилюк "Гринівка" - найкращий воротар;

-Владислав Хименець "Заріччя" - найкращий гол;

-Владислав Марущак "Заріччя" - найкращий бомбардир;

-Павло Гаврилюк "Центр" - найкращий гравець.

Кубок "Юності 2022" над головою разом із своєю командою тріумфально підняв капітан команди "Заріччя" - Микола Дидич.

Після завершення, для учасників турніру та дітей "вболівальників" було організовано солодкий стіл.

Щиро дякуємо всім хто долучився до солодкого столу.

Ми дуже раді, що нам вдалось знову подарувати посмішку нашим дітям.

Турнір приніс всім нам почуття задоволення та багато емоцій.

Дякуємо всім учасникам за участь та підтримку!

Завдяки благодійним внескам від людей доброї волі, вдалось зібрати 4620грн для наших воїнів, і буде передано їх капелану отцю Анатолію Холівчуку.

ДЯКУЄМО Господу Богу за те, що Дав нам можливість, світлий, ясний день, щоб провести цей турнір.

Також, ДЯКУЄМО нашим Захисникам і Захисницям за Вашу мужність, сталеву витримку та героїзм, які зараз боронять нашу Україну і дають нам змогу жити, радіти, працювати на нашій землі та проводити такі заходи.

І схиляємо голови в пошані перед світлою пам'яттю тим, хто віддав своє життя за всіх нас...

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ!