Привітання бібліотекарям Старобогородчанської сільської ради з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 29.09.2023 20:15

Шановні бібліотекарі Старобогородчанської сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Це свято символізує глибоку повагу українського народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, адже з давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а бібліотекарі – лікарями людських душ.Тож нехай ваш професіоналізм допоможе зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашої громади, а це свято принесе вам гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Щиро бажаємо всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.Хай це свято дарує вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку джерелом для здобуття знань, а робота приносить тільки задоволення.