Відкриття меморіальних дощок Героям України – загиблим випускникам Старобогородчанського ліцею

Дата: 06.10.2023 13:49

Сьогодні, 06 жовтня 2023 року, у Старих Богородчанах, відкрили та освятили меморіальні дошки випускникам Старобогородчанської школи, справжнім патріотам та Героям України – Андрію Борищаку та Андрію Савчину.

Пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним нагадуванням наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускників цього ліцею та захисників рідної Батьківщини.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя, відстоюючи ідеали миру, добра, справедливості.

Низький уклін мужнім воїнам і безмежна подяка за Україну! Пам’ятаємо і віддаємо шану усім борцям за волю та кращу долю України Героям російсько-української війни! Слава Україні! Героям  Слава!

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису