Дата: 19.10.2023 11:34

17 жовтня 2023 року відбулося друге засідання робочої групи з розроблення Плану заходів із реалізації у 2024-2026 роках Стратегії розвитку Старобогородчанської територіальної громади. У засіданні робочої групи взяли участь координатор консультантів Тарас Малишівський Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС  Асоціації міст України  та голова ГО Агенція розвитку громад Богородчанського району Тарас Рашкевич.

За результатами спільної роботи члени Робочої групи опрцювали стратегічні та операційні цілі  та завдання для реалізації стратегії.

Наступним етапом роботи Робочої групи буде оголошення збору проектних ідей для Плану реалізації Стратегії розвитку Старобогородчанської громади. Кожен мешканець громади буде мати можливість запропонувати свою ідею для розвитку громади.