Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття обговорили чинні норми санітарного законодавства в умовах воєнного стану

Дата: 19.10.2023 16:26

Фото без опису

19 жовтня 2023 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар на тему «Актуальні питання роботи спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в області з питань дотримання вимог санітарного законодавства в умовах воєнного стану».

До роботи були залучені спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та  начальники і профільні спеціалісти районних, міських управлінь, відділів.

В ході семінару було розглянуто основні нормативні документи при здійсненні контролю за організацією харчування дітей в закладах освіти, порядок погодження перспективних меню, вимоги до буфетної продукції, наявність заборонених харчових  продуктів в харчуванні учнів.

Крім того обговорено особливості контролю за якістю питної води на об’єктах централізованого та нецентралізованого водопостачання та проблемні питання, які виникають під час розгляду звернень громадян з питань порушення вимог санітарного законодавства.