Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок,  що розташовані на території Старобогородчанської сільської  територіальної громади!

Дата: 24.10.2023 11:52

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок,

що розташовані на території

Старобогородчанської сільської  територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно до ст.269-287 Податкового кодексу України, триває сплата земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Просимо всіх, хто ще не сплатив земельний податок, звернутися  у відділ архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради або своїх старост по округах за місцем проживання, для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку та   ОБОВ’ЯЗКОВО сплатити земельний податок!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.