Старобогородчанська громада презентувала роботу відділу ЦНАП в рамках регіонального study-туру «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового регулювання та відновлення»

Дата: 14.11.2023 10:44

10 листопада в Івано-Франківській області відбувся регіональний study-тур «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового регулювання та відновлення». Цей навчальний захід, організований управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за підтримки Уряду Великої Британії, через Посольство Великої Британії в Україні, став кроком у спільних зусиллях удосконалення системи надання адміністративних послуг шляхом обміну досвідом між адміністраторами центрів надання адміністративних послуг громад регіону.

Під час відкриття туру заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко підкреслив важливість розвитку мережі ЦНАПів, які забезпечують доступність громадян до державних послуг у всіх сферах суспільного життя та висловив подяку Програмі розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Уряду Великої Британії і Посольству Великої Британіїі за співпрацю і системну підтримку у розвитку мережі ЦНАП регіону та передане матеріально-технічне забезпечення.

Леся Попелюх, регіональна координаторка ПРООН в Івано-Франківській області, коротко ознайомила учасників із напрямками співпраці та підтримки для області в межах Програми «Посилення стійкості громад в регіонах України».

На досягненнях у розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг Івано-Франківської області звернула увагу начальниця відділу розвитку електронних та адміністративних послуг управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА Оксана Данилюк, відмітивши, що вони є результатом роботи кожного з адміністраторів Прикарпаття.

Під час першої сесії «Обмін досвідом з організації діяльності сільського ЦНАП» Володимир Петришин, сільський голова Старобогородчанської сільської територіальної громади, сфокусував увагу учасників заходу на пріоритетах розвитку громади, а Ганна Тимків, заступник сільського голови, представила досвід роботи сільського ЦНАПу та надала практичні поради щодо надання соціальних адміністративних послуг.