КНП " ІВАНО - ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ    ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ   ІВАНО - ФРАНКІВСЬКОЇ     ОБЛАСНОЇ РАДИ »

Дата: 23.11.2023 16:18

Приймає на лікування  та оздоровлення дітей віком від 6 до 14 років. Тривалість заїзду до 30 днів щомісяця. Початок заїздів з кожного 1 числа місяця. Лікування в санаторії безкоштовне.

Показання для лікування в санаторії:

1. Енурез, енкопрез. 2. Емоційно – лабільні (астенічні розлади). 3. Легкий когнітивний розлад.

4. Неврастенія.  5. Розлади сну неорганічної етіології. 6. Розумова відсталість легкого ступеня.

7. Тривожні розлади. 8. Тіки  9. Оздоровлення.

В санаторії надаються такі послуги:

Огляд лікаря, постійне спостереження лікаря;      Медикаментозне лікування;    Апаратна фізіотерапія; Масаж;    Лікувальна фізкультура;   Дієтотерапія;   Артерапія; Організоване дозвілля (ігри, екскурсії, дискотека, змагання).

Харчування п’ятиразове, різноманітне. Під час навчального року організований навчальний процес.

Для поступлення  в санаторій повинні бути:

1. Санаторно – курортна картка або виписка із амбулаторної карти. 2. Довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими ( сімейного лікаря) 3. Довідка лікаря дерматолога. 4. Довідка про щеплення.

Місцезнаходження: смт. Єзупіль., вул. С.Бандери,19,Івано-Франківський  район (18км від Івано- Франківська)

За довідками звертатись по телефонах:

Контактні телефони:

0673431249 – Генеральний директор  Карпець Олег Адріанович ;0508652616 – Лікар психіатр дитячий : Олійник Марія Богданівна; 0971432482 – Головна медсестра – Босович Наталія Василівна ; 0976691760 – Старший вихователь: Кузик Галина Михайлівна ;0678819207 – Головний бухгалтер:: Кудла Руслана Євгенівна.