Про скликання засідання виконавчого комітету

Дата: 07.12.2023 16:04

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2023 р.                      с.Старі Богородчани                              №  167

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, з метою виконання плану роботи виконавчого комітету  Старобогородчанської сільської ради на 2023 рік, затвердженого рішенням виконкому від 20.01.2023 року № 3, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати чергове  засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 12 грудня 2023 року о 14.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1.  Про схвалення проекту сільського бюджету на 2024 рік.

2. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради на 2024 рік.

3.  Про затвердження Плану роботи відділу Соціального захисту населення Старобогородчанської сільської ради на 2024 рік.

4. Про затвердження плану роботи Служби у справах дітей Старобогородчанської сільської ради на 2024 рік.

5.  Про затвердження Положення про Комісію з питань захисту прав дитини у новій редакції.

6.  Про затвердження складу Міждисциплінарної команди із числа суб’єктів виявлення та організації соціального захисту дітей.

7.  Про розгляд питання органу опіки та піклування.

8. Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Старобогородчанської сільської ради

9. Про охорону хвойних насаджень на території Старобогородчанської сільської територіальної громади в період підготовки до новорічних свят.

10. Про затвердження заходів з енергоефективності Старобогородчанської сільської ради на 2024 – 2026 роки.

11. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на території Старобогородчанської територіальної громади для відбування покарання у виді громадських робіт.

12. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на території Старобогородчанської сільської  ради територіальної громади для відбування порушниками на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських та суспільно-корисних робіт на 2024 рік.

13. Розгляд заяв.

3.  Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова                    підпис               Володимир ПЕТРИШИН

печатка