Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Державні інспектори Держпродспоживслужби підвищили рівень знань у сфері органічного виробництва

Дата: 13.12.2023 13:52

Фото без опису

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь у навчанні державних інспекторів Держпродспоживслужби на тему виробництва, обігу та маркування органічної продукції, яке відбулося  05-06 грудня 2023 року у  Житомирській  області.

Навчання проведено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (OFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Під час навчання учасники відвідали операторів ринку харчових продуктів тваринного походження з виробництва органічних молочних та м′ясних продуктів.

В рамках програми фахівці Органік Стандарт разом з державними інспекторами Держпродспоживслужби провели навчальні пілотні заходи державного нагляду (контролю) стосовно дотримання операторами вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.