Про скликання позачергової тридцять другої сесії Старобогородчанської сільської ради восьмого демократичного скликання

Дата: 06.02.2024 12:52

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                     ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.02.2024 р.                        с.Старі Богородчани                                 № 18

Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Старобогородчанської сільської ради:

1. Скликати позачергову тридцять другу сесію восьмого демократичного скликання  15 лютого 2024 року о 13.00 год. в залі засідань сільської ради.
  2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про  використання коштів резервного фонду сільського бюджету за 2023 р.

1. Про  виконання бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади за 2023 р.
    2. Про затвердження Програми підтримки підрозділів Збройних сил України та інших військових формувань на 2024 рік.
    3. Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2024 р.
    4. Про затвердження плану-графіку проведення пленарних засідань чергових сесій сільської ради на 2024 рік.
    5. Про затвердження плану роботи Старобогородчанської сільської ради  на 2024 рік.
    6. Про внесення змін у Положення про старосту, затвердженого рішенням сесії від 26 листопада 2020 року № 14-01/2020.
    7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянам:

Надрага Василь Васильович;

Веретка Марія Миколаївна;

Фіртась Василь Іванович;

Дмитрів Любов Петрівна.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам:

Яремко Юстина Андріївна (4 ділянки);

Феценець Ярослав Степанович (3 ділянки).

1. Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства гр. Костробій В.І.
    2. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Скобичівка площею 0.6900 га, кадастровий номер 2620488600:02:003:0770.
    3. Про відмову у  затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки  в спільну сумісну власність, громадянам Кисиличак Н.І. та Стельмаху І.І.
    4. Про дострокове припинення повноважень секретаря Старобогородчанської сільської ради VIII скликання Момот Ірини Володимирівни за власним бажанням.
    5. Різне.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                         підпис                      Володимир ПЕТРИШИН

печатка