Про посилення охорони ранньоквітучих об’єктів рослинного світу

Дата: 14.02.2024 15:00

Відповідно до вимог законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України", Положення про Державну екологічну інспекцію Карпатського округу, затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України від 20.02.2023 року № 38, доручення Державної екологічної інспекції України від 08.02.2024 року № 173 "Про посилення заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу", Державна екологічна інспекція Карпатського округу нагадує Вам про необхідність збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, особливо тих видів рослин, які занесені до Червоної книги України і інших природоохоронних списків та недопущення торгівлі ними.