Звіт поліцейського офіцера Старобогородчанської громади за 2023 рік

Дата: 16.02.2024 09:37

Звіт поліцейського офіцера Старобогородчанської громади за 2023 рік

Поліцейський офіцер громади Сергій Надрага під час сесії провів звіт про виконану роботу та вжиті заходи із запобігання правопорушень в минулому році.

У звіті були вказані основні напрямки діяльності поліцейського офіцера громади, а саме: профілактична робота, охорона публічного порядку, надання допомоги жителям громади з різних питань, криміногенна ситуація на території громади, скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення.

Під час звіту правоохоронець доповів про різні види шахрайства, які є особливо актуальними на даний час, про можливі способи захисту від майнових злочинів та про те, як не стати об'єктом злочинних посягань.