Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 14.02.2024 16:37

В Старобогородчанській  територіальній громаді відбувся ІІ етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України під гаслом «Разом переможемо!».

За першість змагалися 3 команди з футзалу: Старобогородчанський ліцей, Гринівська філія ім. Я. Савки та Нивочинська філія Старобогородчанського ліцею.

У результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда Старобогородчанського ліцею, друге місце – за командою Гринівської філії ім.Я. Савки Старобогородчанського ліцею, третє – за командою Нивочинської філії Старобогородчанського ліцею.

Переможців та призерів спортивних перегонів нагородили грамотами.

Захід пройшов у дружній атмосфері, учасники отримали масу позитивних емоцій.

Міжшкільні ігри дають можливість учням проявити свої найкращі здібності у спорті, лідерські якості та навички, взаємодіяти у команді та знайомитися з своїми однолітками з інших територіальних громад.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!