Запитання/відповіді щодо атестації педагогічних працівників

Дата: 21.03.2024 14:57

13 березня 2024 року Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» на базі Платформи «Освіта» провели вебінарі у форматі запитання/відповіді щодо атестації педагогічних працівників.

Під час заходу понад 800 керівників структурних підрозділів ОМС з освіти, закладів освіти, центрів професійного розвитку та членів атестаційних комісій мали можливість обговорити положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом МОН 09.09.2022 № 805.

Сергій Яцковський, національний експерт проєкту DECIDE надав розгорнуті відповіді та фахові поради на проблемні питання щодо атестації педагогічних кадрів, з таких напрямків як:

•  короткий огляд нормативних документів;
  • загальні засади положення про атестацію;
  • вимоги до присвоєння кваліфікацій;
  • особливості присвоєння/підтвердження педагогічних звань.

► Презентаційні матеріали

► Відеозапис вебінару