Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 09:26

Шановні ветерани, герої фронту і тилу! Дорогі старобогородчанці!

8-9 травня відзначаємо День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у ході Другої світової війни 1939-1945 років.

Ці дні присвячені пам'яті тих, хто виступив проти нацизму та здобув перемогу, а також всіх, хто став жертвами тих страшних подій.

Територія України стала ареною численних битв Другої світової війни, що забрали життя мільйонів українців, як воїнів, так і цивільних.

Знаючи жахливу ціну війни та втрати свободи, ми й нині відстоюємо мир і незалежність, на цей раз протистоячи російському агресору.

Ми вклоняємося перед пам'яттю героїв, що пожертвували своїми життями за нашу державність.

Вони віддали життя за Україну та за кожного з нас. Висловлюємо глибоку подяку та шану воїнам, які зараз захищають нас від російської агресії.

З нагоди Дня пам'яті та примирення вітаю вас усіх! Нехай досвід тієї війни служить уроком для всього світу!

Ми перемогли нацизм – переможемо й рашизм!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою, сільський голова                                                                                             Володимир ПЕТРИШИН