Сьогодні відбулося Поминальне віче та освячення пам'ятних щитів односельчан Олександру Зубарєві та Андрію Багрію - героям України!

Дата: 08.05.2024 21:45

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 8 травня , відбулося Поминальне віче та освячення пам'ятних щитів односельчан Олександру Зубарєві та Андрію Багрію - героям України

"Вкраїна весни не помічає.

У неї зболена душа.

І серце плачем і зітхає,

Стікає кров'ю... Йде війна..."

- саме такими словами урочисто розпочалось пам'ятне віче до дня пам'яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та українсько- російській війні у Старобогородчанській громаді.

Поминальну молитву та освячення пам'ятних щитів односельчанам Олександру Зубареві та Андрію Багрію здійснили наші духовні наставники отець Любомир, отець- капелан Анатолій Холівчук та отець Микола.

З тривожними , щемливими та сердечними словами звернулися до присутніх ведучі заходу Ірина Савіцька та Оксана Решетило.

Зворушливо виконала вірш А. Матвійчука "Пекла Вкраїна паску" односельчанка Марія Говдяк

Покладання квітів до пам'ятних щитів та обеліска надали голова Старобогородчанської територіальної громади Володимир Ярославович Петришин та апарат сільської ради.

А як з любов'ю, щирим словом і сповнені надії про повернення живих своїх рідних додому зачитували листи воїнам ЗСУ - матері до сина (Наталя Кривко), дружина до коханого воїна (Світлана Різак ), сестричка до брата (Марійка Гарасим ) та мрійлива донечка до мужнього батька (Анастасія Івасишин ).

Душевно і наповнено хвилюючих слів та емоцій виконав пісню "Заплакало небо " Богдан Пилипів.

Подвиги наших односельчан давніх та сучасних захисників назавжди залишиться в нашій пам'яті, зокрема, у пам'яті учнів Старобогородчанського ліцею, які пророчими словами і патріотичними піснями у виконанні творчого колективу "Вільні "(Ірина Савіцька ) та вокального колективу (Олександра Макарчук ) вшанували й стануть гідним прикладом мужності і самопожертви за свободу і незалежність України!!!

На завершення цього заходу, у образі України

Єлизавета Савчин щиро із слізьми звернулась та з надією на Перемогу України, тоді буде у нас величне свято!!!!

Так і, ми повинні йти до омріяної мети, до Дня Перемоги України над російським агресором. Та завжди пам'ятати,якою ціною дається нам воля й українська мова