До уваги суб'єктам господарювання у сфері торгівлі!

Дата: 10.05.2024 13:39

ОГОЛОШЕННЯ

15 травня 2024 року 0 10 годині управлінням захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно представниками Богородчанського відділу Івано-Франківського районного управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області буде проведено «круглий стіл» на тему «Взаємодія ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання з питань забезпечення конституційних прав споживачів на захист державою в період воєнного стану».

Основні питання, що будуть розглянуті на заході:

1. Дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів . Повноваження Держпродспоживслужби в умовах воєнного стану.

2. Основні вимоги антитютюнового законодавства . Правові аспекти захисту населення від шкоди тютюнопаління ,вживання та використання новітніх гаджетів для куріння.

3. Законодавчі вимоги у сфері виробництва , розповсюдження та споживання реклами.

Місце проведення: приміщення Богородчанської селищної ради , вул. Шевченка,66, с-ще Богородчани

Запрошуються: представники територіальної громади , суб'єкти господарювання у сферах торгівлі, робіт, послуг та ресторанного господарства, громадськість , місцеві ЗМІ.

Контактний телефон: 067-3962152 (Валентина Сенчук)