Дата: 14.05.2024 16:31

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.05.2024 р.                                                                        с.Старі Богородчани № 61

Про скликання позачергової тридцять четвертої сесії Старобогородчанської сільської ради восьмого демократичного скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Старобогородчанської сільської ради:

1. Скликати позачергову тридцять четверту сесію восьмого демократичного скликання 21 травня 2024 року о 09.00 год. в залі засідань сільської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Старобогородчанській сільській територіальній громаді.

2.2. Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської ТГ на 2024 рік.

2.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянам:

• Притулі Михайлу Михайловичу;

• Дидич Людмилі Дмитрівні;

• Остапишин Оксані Петрівні;

• Пронь Івану Івановичу;

• П’ятко Михайлу Михайловичу;

• Лисишину Василю Васильовичу;

• Івашко Галині Зіновіївні;

• Ткачуку Дмитру Івановичу;

• Сопруненко Марії Васлівні.

2.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам:

• Головенко Степану Федоровичу (2 ділянки);

• Гаврилюку Івану Дмитровичу (2 ділянки);

• Хоптюк Дарії Іванівні (3 ділянки);

• Костюку Василю Михайловичу.

2.5. Про затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки в спільну сумісну власність громадянам:

• Гложику Ярославу Олексійовичу та Гложик Надії Миколаївні;

- Ткачук Оксані Василівні та Ткачуку Олександру Олександровичу.

2.6. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с. Старі Богородчани.

2.7. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с.Скобичівка.

2.8. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с. Нивочин.

2.9. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с. Лесівка.

2.10. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах та за межами населеного пункту с.Гринівка.

2.11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 2620488601:01:002:0617 та кадастровий номер 2620488601:01.002:0061.

2.12. Різне.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                 підпис                         Володимир ПЕТРИШИН

печатка