Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Заповнюємо свідоцтво досягнень: нормативна база, шаблони свідоцтв, рекомендації батькам (1-4, 5-6 класи)

Дата: 16.05.2024 09:21

Фото без опису

Нормативна база

✔ Наказ МОН від 13.07.2021 р. № 813 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти" (завантажити)

Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4-х класів закладів загальної середньої освіти (завантажити)

Додаток 1 - Орієнтовна рамка оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти (завантажити)

Додаток 2 - Свідоцтво досягнень (1-2 клас) (завантажити)

Додаток 3 - Свідоцтво досягнень (3-4 клас) (завантажити)

Додаток 4 - Примірний зразок лівої сторінки розвороту журналу (завантажити)

✔ Наказ МОН від 01.04.2022 р. №289 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти" (завантажити)

Рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти (завантажити)

Додаток 1 - СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ (завантажити)

Додаток 2 - Загальні критерії оцінювання результатів навчання учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти (завантажити)