Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

Дата: 16.05.2024 13:24
Кількість переглядів: 64

Фото без опису

На виконання вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555, в засобах масової інформації, що поширюються на території Старобогородчанської сільської ради, а саме: на офіційному веб-сайті Старобогородчанської сільської ради була оприлюднена інформація про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Проект Детального плану території земельної ділянки площею 0.2077 га в с.Гринівка, кадастровий номер 2620486802:01:001:0063, яка змінюється з земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гложику Василю Миколайовичу» (далі – ДПТ), замовником якої є Старобогородчанська сільська рада, розробником – архітектор «Токар Олександра Іванівна» (кваліфікаційний сертифікат АА №003696).

Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначених проектів, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У період з 12 квітня по 13 травня 2024 року у кабінеті відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради за адресою: 77712, с. Старі Богородчани, вулиця І.Франка, буд.1, приймались письмові пропозиції (зауваження) громадськості стосовно внесення змін до вищевказа-ного ДПТ.

Зауваження та пропозиції до ДПТ в строки здійснення процедури у письмовому та електронному вигляді до Старобогородчанської сільської ради - не надходили.

Крім того, 15 травня 2024 року в приміщенні Старобогородчанської сільської ради за адресою: 77712, вулиця І.Франка, буд.1, с. Старі Богородчани Івано-Франківського району Івано-Франківської області, відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме ДПТ, про що складено відповідний протокол від 15 травня 2024 року, в якому не було зафіксовано пропозиції (зауваження) до ДПТ.

В громадських слуханнях прийняли участь 15 громадян, серед яких були присутні начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради - Гнидюк Віктор Петрович, Старобогородчанський сільський голова - Петришин Володимир Ярославович, заступник сільського голови – Кульба Петро Михайлович, староста с.Гринівка – Хмелівська Ніна Ярославівна, спеціаліст відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради – Мельничук Марія Василівна, представник інвестора (платника за розробку містобудівної документації) - громадянин Гложик Василь Миколайович, працівники Старобогородчанської сільської ради, жителі с.Гринівка Івано-Франківського району, представники громадськості та депутати.

Громадські слухання складалися з виступу голови громадських слухань - Гнидюка В.П., представника інвестора (платника за розробку містобудівної документації) громадянина Гложика Василя Миколайовича та представника Старобогородчанської сільської ради, старости с.Гринівка – Хмелівської Ніни Ярославівни.

За результатами проведення громадських слухань вся інформація внесена до протоколу.

Для отримання більш детальної інформації щодо ДПТ можна звернутися у відділ архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради за адресою: 77712, с. Старі Богородчани, вулиця І.Франка, буд.1.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень