Вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2024 09:57

Кожна дитина повинна мати дитинство. Захищене і безпечне, в якому є місце для навчання, відпочинку, розваг, друзів, сім’ї. Та війна відібрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох із них вона відібрала найголовніше – життя і здоров’я.

У ці важкі часи діти продовжують дивувати весь світ своєю силою та мужністю. Досягають високих результатів у спортивних та культурних змаганнях, здобувають освіту та роблять свій внесок у Перемогу.

Дорогі діти! Дякую вам за те, що запалюєте нас, дорослих, своєю енергією, патріотизмом та вірою. Дякую за вашу щирість та безпосередність. Будьте здорові та щасливі!

Діти ви наше майбутнє! І це головне, за що бореться наша держава. За ваше мирне та щасливе життя!

Зі святом вас!

З повагою – сільський голова                                                                                                     Володимир ПЕТРИШИН