Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

31 травня 2024 року на Прикарпатті завершено весняну кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 05.06.2024 14:50

Фото без опису Фото без опису

На території області шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок розповсюджено 198100 приманок з вакциною на загальній площі 7924 км кв.

Спеціалісти обласної державної лікарні ветеринарної медицини спільно з представниками користувачів мисливських угідь проводять контроль за станом споживання вакцини на контрольних ділянках на 4, 8 та 15 день після розкладання. Контроль проводиться безпосередньо на визначеній ділянці площею 1 км кв., на якій розкладено 25 приманок.

За результатами такого контроль на 8 день встановлено, що поїдання принад становить 78 відсотків.

Нагадуємо жителям області: приманка з вакциною, що має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, – безпечна для людей і тварин. При виявлені приманок не варто брати їх до рук чи переносити з місць розкладання.