Про скликання позачергової тридцять п'ятої сесії Старобогородчанської сільської ради

Дата: 20.06.2024 09:49

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2024 р.                               с.Старі Богородчани                                        № 76

Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Старобогородчанської сільської ради:

1. Скликати позачергову тридцять  п’яту  сесію восьмого демократичного скликання    25 червня  2024 року о 09.00 год. в залі засідань сільської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Старобогородчанської сільської

територіальної громади за І квартал 2024 р.

2.2.  Про ліквідацію Лесівської та Скобичівської філій Старобогородчанського ліцею Старобогородчанської сільської ради

2.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянам:

• Сем'яніву Андрію Олеговичу

• Шпильчак Марії Степанівні

2.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам:

• Гашенюк Любові Михайлівні (3 ділянки);

• Трінчуку Михайлу Степановичу (3 ділянки);

• Фелику Василю Петровичу (2 ділянки)

• Мартинюк Юстині Михайлівні (2 ділянки)

2.5. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Фелик Надії Дмитрівні.

2.6. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Скобичівка Старобогородчанської сільської ради.

2.7. Про внесення змін до договору оренди землі від 28.12.2011 року та  укладення додаткової угоди на земельну ділянку, площею 0.6900 га, кадастровий номер 2620488600:02:003:0770.

2.8. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старобогородчанської сільської  ради.

2.9. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території  Старобогородчанської сільської  ради.

2.10. Різне.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар сільської ради                                                         Ірина МОМОТ