Делегація Богородчанського району відвідала Маловисківський район Кіровоградської області

Дата: 31.05.2017 18:20

25-28 травня 2017 року, в межах угоди про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах між Маловисківською районною радою та Богородчанською районною радою Івано-Франківської області, делегація Богородчанського району відвідала Маловисківський район Кіровоградської області. У її складі Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду представляли сільський голова Ярослав Здерка і заступник сільського голови Юрій Іванишин.

В ході візиту делегація Богородчанського району відвідала цілий ряд сіл та селищ, ознайомилися з роботою місцевих органів самоврядування, закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

Першого дня візиту богородчанці побували на території  Смолінської селищної та Нововознесенської і Якимівської сільських рад. У селищі Смоліне відвідали церкву на честь Успіння Пресвятої Богородиці та мали змогу ознайомитись з її історією, ознайомились з роботою елеватора ПРАТ «Полтавське ХПП», дошкільного навчального закладу, Смолінського НВО „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія – позашкільний навчальний заклад”. Учасники художньої самодіяльності НВО підготували для гостей невелику концентру програму. На території Новознесенської та Якимівської сільських рад, богородчанці ознайомилися з роботою органів місцевого самоврядування, закладів освіти та культури цих громад.

26 травня року відбулося розширене спільне засідання Координаційних рад з питань місцевого самоврядування Богородчанського та Маловисківського районів, у якому взяли участь і представники нашої громади

Символічним знаком дружби двох районів стала висадка дерев на Алеї Дружби. Серед дерев, посаджених на алеї, є дерево Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади.

Делегація Богородчанського району ознайомилися з роботою Маловисківської центральної районної лікарні. Головний лікар ЦРЛ, депутат обласної ради Костянтин Чурпій поділився досвідом щодо створення гемодіалізної зали, функціонування бактеріологічної лабораторії, матеріального забезпечення родильного відділення та окреслив перспективи розвитку закладу. Також господарі представили районну бібліотеку, районний будинку культури, районний музей.

На території Злинської сільської ради відвідали навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», оглянули сільський музей, парк відпочинку, оглянули геологічну пам'ятку природи місцевого значення урочище «Каскади».

Третього дня візиту делегація району відвідала 26-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва “Калиновий спів” в місті Кропивницькому, в якому брав участь член делегації - керівник народного аматорського хору «Карпатські джерела» Богородчанського районного палацу культури Володимир Канюк. Також відвідали історичні пам’ятки обласного центру, театр ім. Кропивницького та державний музей-заповідник І.Тобілевича (Карпенка-Карого) “Хутір Надія” .

Підводячи підсумки візиту слід відзначити, що така форма роботи дає можливість налагодити тісніші контакти з представниками інших областей нашої держави, вивчити їхній досвід вирішення місцевих проблем.