У селі Старі Богородчани відбулася "Майстерня професій"

Дата: 24.09.2017 19:11

22 вересня 2017 року біля Старобогородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Майстерня професій»,  мета якого – дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. Його організували Богородчанський районний центр зайнятості. В заході взяли участь учні 5-7 класів Старобогородчанської, Гринівської загальноосвітніх шкіл та Нивочинського НВК.
Свої професійні навички школярам демонстрували працівники медичної галузі, пожежники, поліцейські, тракторист, водій шкільного автобуса, юрист, бухгалтери сільської ради, бібліотекар школи, перукар, продавець, офіціант, тістороб, лаборант молокозаводу та багато інших.
Кожен учень мав можливість спробувати себе  у всіх, представлених професіях. Школярі отримували паспорт, карту представлених професій, яка дала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей видавалася заробітна плата гривниками, яку діти витрачали у крамниці подарунків на території школи.
В заході взяли участь:  директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Михайло Горбаль, директор  Богородчанського районного центру зайнятості Володимир Кобилюк , директори районних центрів зайнятості  області, працівники Богородчанського районного центру зайнятості.
Представників та гостей ярмарки професій привітали:  директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Михайло Горбаль, заступник Старобогородчанського сільського голови Юрій Іванишин,    директор Богородчанського районного центру зайнятості Володимир Кобилюк та директор Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Тарас Гринишин.