Івано-Франківська область, Богородчанський район

Вітаємо

Дата: 03.11.2017 19:12

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти. Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим святом.

Нехай множаться Ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу!

Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!

Хай у Ваших домівках завжди панують мир та  злагода, благополуччя та  достаток.

Зі святом Вас!

З повагою
сільський голова Старобогородчанської ОТГ                                                     Я.М. Здерка