Івано-Франківська область, Богородчанський район

Виїзна акція фахівців Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для жителів Старобогородчанської ОТГ

Дата: 08.03.2018 19:31

5 березня 2018 року фахівцями Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію для жителів Старобогородчанської сільської ради об`єднаної територіальної громади з метою наближення послуг служби зайнятості до зайнятого і незайнятого населення, ознайомлення з актуальними вакансіями, сприяння працевлаштуванню, мотивації до професійного навчання та надання допомоги у виборі професії.

Фахівці районної філії розповіли присутнім про ринок праці, послуги служби зайнятості, надали інформацію щодо основних аспектів з техніки пошуку роботи, проведення індивідуальних консультацій щодо надання послуг службою зайнятості, ознайомили з інформаційними матеріалами: паспортами підприємств, актуальними вакансіями, буклетами, листівками щодо послуг служби зайнятості, надали консультації щодо сприяння в працевлаштуванні.

#Івано_Франківська_обласна_служба_зайнятості #виїзна_акція

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу надання соціальних послуг                                                                        Боднарук А.М.