Вітання зі святом із щедрівкою та колядою

Дата: 13.01.2017 19:35

Напередодні Старого Нового року (31 грудня за старим стилем, 13 січня за новим) або святого Василія Великого (14 січня), український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір.

Святкування ритуального дійства Маланки завжди було і залишається тим важливим чинником, який задовольняє духовні та естетичні потреби людей, зберігає віковічні українські традиції та звичаї.

Зазвичай маланкування розпочинається з появою першої зорі.
Маланка зі свитою не оминає жодної хати, біля кожної співає щедрівку, вітає господарів з Новим роком та бажає їм усіляких гараздів. Тож не дивно, що Маланка завітала  і  до Старобогородчанської ОТГ.

Голова та працівники Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади  були раді таким гостям, адже недарма завжди вважалося, що чим більше щедрувальників завітає до оселі в цей день, тим багатшим буде рік новий.

Тож, хочеться побажати , щоб рік прийдешній, приніс добро, злагоду і мир!

Зі святом!