Семінар-навчання для школярів

Дата: 31.03.2017 22:03

27 березня 2017 року в приміщенні Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-навчання для школярів Старобогородчанської ОТГ Івано-Франківської області, який здійснений під час впровадження проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», який реалізовує ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» (Івано-Франківська область) в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та адмініструється ГО «Жіночі перспективи» (м.Львів) та БФ «Центр громадських ініціатив» (м.Перечин, Закарпатська область).
Темою семінару було ознайомити школярів із формами залучення громадськості для прийняття рішення місцевою владою.