Експерти ГО “Центр Політичних Студій” розкажуть жителям Прикарпатських ОТГ про антикорупційні механізми

Дата: 26.07.2017 22:01

Картинки по запросу запобігання корупціїДля представників Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади 1-2 серпня 2017 року експерти з ГО “Центр Політичних Студій” проведуть дводенні навчання в рамках проекту “Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах”. Під час заходів учасникам розповідатимуть про антикорупційні механізми та інструменти, які варто впровадити у новостворених громадах. На заході розглядатимуть наступні питання: Що таке корупція? Як вона виглядає на місцевому рівні? Чому необхідно  боротись з корупційними проявами? Аналіз бюджету громади і корупційні ризики. Наглядові ради комунальних підприємств, вимоги до прозорості та підзвітності роботи. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в діяльності органів місцевого самоврядування ОТГ.
Проект “Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах” реалізується в рамках програми DOBRE громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети”. Івано-Франківську область в партнерстві представляє громадська організація “Центр Політичних Студій”.
Контактна особа:
Світлик Віталій Євгенович