Івано-Франківська область, Богородчанський район

Засідання робочої групи зі стратегічного планування

Дата: 22.07.2016 22:03

У вівторок  19.07.2016 р. відбулося друге засідання робочої групи зі стратегічного планування у Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді.

У засіданні взяли участь голова Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Ярослав Здерка, старости сіл громади, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, актив громади.

Керівник проекту Василь Мартинюк, та експерт проекту Сергій Саварин представили учасникам результати досліджень опитувань активних жителів громади, та підприємців для розроблення стратегічного плану розвитку Старобоогородчанської об’єднаної територіальної громади.

Голова громадської організації агенції розвитку громад Богородчанського району Тарас Рашкевич представив соціально - економічний аналіз Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади.

За результатами досліджень сформовано місію, бачення, та стратегічні напрямки розвитку Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади.