Івано-Франківська область, Богородчанський район

Дата: 23.06.2017 22:25

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

про те, що відповідно до розпорядження сільського  голови   від 23 червня 2017  року № 39 "Про скликання шістнадцятої  чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання»,

04 липня 2017 року о 14.00 год.

в залі засідань сільської ради відбудеться шістнадцята чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання, з наступним порядком денним:

1. Звіт сільського голови про роботу Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  2. Про затвердження регламенту Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  3. Про затвердження порядку призначення керівників загальноосвітніх  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  4. Про затвердження типового контракту з керівником загальноосвітніх  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  5. Про затвердження статутів загальноосвітніх  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  6. Про співфінансування проекту «Капітальний ремонт адмінприміщення Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади для створення та повного функціонування ЦНАПу» .
  7. Про затвердження інформаційних карток щодо надання адміністративних послуг.
  8. Про затвердження змін у міжсесійний період.
  9. Про затвердження змін до загального фонду сільського бюджету.
  10. Про затвердження проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

11.  Про співфінансування проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок    коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

12.  Розгляд земельних питань

13.  Різне.

На сесію сільської ради запрошуються:

• депутати Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • члени виконкому Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • керівники установ, організацій, підприємств Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • заступники сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • старости Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • начальники відділів Старобогородчанської сільської ради ОТГ.